Biuletyn Informacji Publicznej Redakcja serwisu - Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach

Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach
Ostatnia aktualizacja strony: 23.11.2017, 08:23

Redakcja serwisu

Administracja merytoryczna serwisu internetowego:

Michał Kaczmarczyk
Administrator BIP | Samodzielne stanowisko ds. informatyki
admin@bialobrzegi.pl
tel. :48 613-25-72 w.40
Agnieszka Baranowska
Naczelnik Wydziału OKiS
a.baranowska@bialobrzegi.pl
tel. :48 613 25 72 w.22
Magdalena Chmielewska
Samodzielnie stanowisko ds. ochrony środowiska
m.chmielewska@bialobrzegi.pl
tel. :48 613 25 72 w.17
Renata Chmielewska
Naczelnik Wydziału Zagospodarowania Przestrzennego i Nieruchomości
r.chmielewska@bialobrzegi.pl
tel. :48 613 25 72 w.29
Aneta Cybulska
Inspektor Wydziału Organizacyjnego
organizacja@bialobrzegi.pl
tel. :48 613 25 72 w.14
Iwona Czwarno - Olczykowska
Skarbnik Miasta i Gminy
i.olczykowska@bialobrzegi.pl
tel. :48 613 25 72 w.21
Ewelina Gawicka
Inspektor Wydziału Oświaty Kultury i Sportu
e.gawicka@bialobrzegi.pl
tel. :48 613 25 72 w.31
Ewelina Gębska-Pawłowska
Inspektor Wydziału Inwestycji
e.gp@bialobrzegi.pl
tel. :48 613-25-72 w.26
Dorota Goździk
Naczelnik Wydziału Organizacyjnego
d.gozdzik@bialobrzegi.pl
Małgorzata Jachowicz
Inspektor Wydziału Oświaty Kultury i Sportu
m.jachowicz@bialobrzegi.pl
tel. :48 613 25 72 w.31
Danuta Kawecka
Inspektor Wydziału Spraw Obywatelskich
d.kawecka@bialobrzegi.pl
tel. :48 613 25 72 w.32
Wioleta Komorowska
Inspektor Wydziału Inwestycji
w.komorowska@bialobrzegi.pl
tel. :48 613 25 72 w.25
Katarzyna Majewska
Inspektor Wydziału Podatków i Opłat Lokalnych
k.majewska@bialobrzegi.pl
tel. :48 613 25 72 w.36
Urszula Rucka
Głowny Księgowy
u.rucka@bialobrzegi.pl
tel. :48 613 25 72 w.30
Monika Siedlecka
Inspektor Wydziału Organizacyjnego
m.siedlecka@bialobrzegi.pl
tel. :48 613 25 72 w.15
Przemysław Woźniak
Naczelnik Wydziału Inwestycji
p.wozniak@bialobrzegi.pl
tel. :48 613-25-72 w.24
Jan Petrzak
Dyrektor - Zakład Usług Komunalnych w Białobrzegach
zuk@bialobrzegi.pl
tel. :48 613 29 69
Przemysław Rotuski
Zakład Usług Komunalnych w Białobrzegach
p.rotuski@bialobrzegi.pl
tel. :48 613 29 69
Zygmunt Andrzej Łukomski
Dyrektor - Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach
mgok@bialobrzegi.pl
tel. :48 613 23 70
Jolanta Sadowska
Dyrektor - Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Białobrzegach
j.sadowska@bialobrzegi.pl
Ewa Staszewska
Inspektor Wydziału Zagospodarowania Przestrzennego i Nieruchomości
e.staszewska@bialobrzegi.pl
tel. :48 613 24 72 w.18
Justyna Sułecka
Dyrektor - Publiczny Żłobek "KRASNAL" w Białobrzegach
zlobek@bialobrzegi.pl

©2006-2017 Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL